Nauczyciele

Lista nauczycieli SP2

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

 Nauczany przedmiot

1.        Bandoch Włodzimierz wychowanie fizyczne
2.        Bartczak Mirosław wychowanie fizyczne
3.        Bartoszczyk Mirella język polski
4.        Bieńkowska Beata przyroda
5.        Bodenszac Małgorzata wychowawca w oddziałach zerowych
6.        Ciesielska Joanna język angielski
7.        Cieślak Ewa wicedyrektor szkoły, język niemiecki
8.        Dobrosielska Ewa edukacja wczesnoszkolna
9.        Drapała Jakub język angielski
10.    Drożdż Ewa edukacja wczesnoszkolna
11.    Dziedzic – Kolatorska Iwona edukacja wczesnoszkolna
12.    Floryńska Katarzyna język angielski
13.    Gabryjelska Małgorzata język polski
14.    Golubska Joanna język angielski
15.    Kacprowicz Maria edukacja wczesnoszkolna
16.    Kinast Elżbieta matematyka
17.    Klejbach Kamila edukacja wczesnoszkolna
18.    Kościańska Agnieszka geografia
19.    Kotecka Ewa język polski
20.    Kraczek Małgorzata wychowanie fizyczne, technika, plastyka, zajęcia artystyczne
21.    Krygier Kamil muzyka
22.    Kuczyńska Anna muzyka, zajęcia artystyczne, biblioteka
23.    Kujawa Renata świetlica szkolna
24.    Kulińska Joanna logopeda
25.    Kurlapski Krystian wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
26.    Lamparska Agnieszka chemia
27.    Latowska Danuta WDŻ, religia
28.    Lewandowska Aneta przyroda, biologia
29.    Lewandowska Magdalena informatyka
30.    Magdzińska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
31.    Malkowska – Kiełpińska Karolina historia, WOS
32.    Małecka Ewa język niemiecki
33.    Matusiak Elżbieta ————————
34.    Michalska – Pawlak Małgorzata matematyka, chemia
35.    Michałek Sylwia świetlica
36.    Milewska Joanna język niemiecki, historia
37.    Molczyk Joanna historia
38.    Nowacka Małgorzata biologia, przyroda
39.    Nowacka Marta ————————–
40.    Oleksiej Agnieszka religia
41.    Olszewski Piotr wychowanie fizyczne, EDB
42.    Orzechowska Anna język polski
43.    Palińska – Kacprowicz Iwona biblioteka
44.    Perechowska Małgorzata religia
45.    Piernikowska Monika edukacja wczesnoszkolna
46.    Pinkowska Małgorzata wicedyrektor szkoły, matematyka
47.    Podkomorzy Agnieszka technika, wychowanie fizyczne
48.    Porębska Wanda matematyka
49.    Reroń Paweł język polski
50.    Różanowska Joanna pedagog
51.    Rucińska Monika wychowawca w oddziałach zerowych
52.    Rutkowski Łukasz biblioteka
53.    Sadowska Karina matematyka
54.    Seklecka Anna edukacja wczesnoszkolna
55.    Sempławska Ewa wicedyrektor szkoły, język polski
56.    Składanowska Ilona dyrektor szkoły, biologia
57.    Słabęcka Elżbieta matematyka

58.   

Sławiński Kazimierz

wychowanie fizyczne, technika
59.    Sołomonow Małgorzata świetlica
60.    Stasiak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
61.    Strychalska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
62.    Sumińska Aleksandra język angielski
63.    Szkołuda – Krawczuk Magdalena wychowanie fizyczne
64.    Szlągiewicz Anna pedagog
65.    Szylbert Kamila pedagog, świetlica, doradztwo zawodowe
66.    Świeczkowska Joanna j. polski, świetlica
67.    Tarnawska Agnieszka język angielski
68.    Terpińska Jadwiga religia
69.    Tomczak Ilona fizyka
70.    Traczyk Agnieszka plastyka
71.    Ulczycka Mariola religia
72.    Weber Małgorzata język angielski
73.    Wieczorek Barbara świetlica
74.    Wojterska Anna edukacja wczesnoszkolna
75.    Woźniak Barbara wychowanie fizyczne
76.    Woźniak Małgorzata pedagog
77.    Ziółkowska Krystyna język polski
78.    Ziółkowska Marzena informatyka
79.    Ziółkowski Janusz wychowanie fizyczne
80.    Czapska Anna matematyka
81.    Szląskiewicz Marlena nauczyciel wspomagający
82.    Wojciechowska Wioletta integracja sensoryczna